Nr katalogowy: 416

Vanessa ŚWIGULSKA-JOP (ur. 1993)

Nr katalogowy: 416

Złoty deszcz, 2022

akryl, technika mieszana, płótno; 80 x 81 cm;
sygn. p. d.: Eslain;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł