Nr katalogowy: 403

Włodzimierz PANAS (1919-1971)

Nr katalogowy: 403

Martwa natura z butelką

olej, tektura; 49 x 69 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. PANAS / 84.
estymacja: 2 700 - 3 500 zł