Nr katalogowy: 402

Włodzimierz PANAS (1919-1971)

Nr katalogowy: 402

Portret mężczyzny

olej, płótno dublowane; 41 x 37 cm;
sygn. l. d.: W. PANAS.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł