Nr katalogowy: 404

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 404

Chapel in Kokkino Neró, 2015 r.

akryl, płótno; 58 x 58 cm;
sygn. l. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 4 500 - 5 000 zł