Nr katalogowy: 401

Aleksandra FRAQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

Nr katalogowy: 401

III z cyklu Gwiazdy, 2017

olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: NAGIĘĆ (wydrapane w masie malarskiej);
estymacja: 1 800 - 2 500 zł