Nr katalogowy: 88

Monogramista MKJ, XX w.

Nr katalogowy: 88

Samotne drzewo

olej, tektura;
31 x 25,5 cm;
na odwrocie sygn. p. d.: MKJ (monogramem wiązanym)
estymacja: 2 000 - 2 400 zł