Nr katalogowy: 89

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 89

Pejzaż z kwitnącymi jabłoniami

olej, tektura; 33 x 49 cm;
sygn. p. d.: R Bratkowski
estymacja: 3 000 - 3 600 zł