Nr katalogowy: 87

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 87

Sosny nad morzem

olej, tektura; 49 x 34,5 cm;
sygn.. p. d.: St. Żurawski
estymacja: 2 200 - 2 600 zł