Nr katalogowy: 404

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 404

Graduał Cysterski, 2010

litografia, papier; 66 x 48 cm w (świetle passe partout);
sygn. i ed.: "Graduał Cysterski" / litografia 14/15 Tomasz Dominik / 2010
estymacja: 2 000 - 2 500 zł