Nr katalogowy: 403

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 403

Mediterano Mediale, 2014

litografia, papier; 120 x 85 cm;
sygn.: "Mediterano Mediale" / litografia 9/10 / Tomasz Dominik 2014
estymacja: 3 000 - 3 500 zł