Nr katalogowy: 405

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 405

Psalm LXXXI, 2017

litografia, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i ed.: Psalm LXXXI / litografia 8/9 Tomasz Dominik 2017
estymacja: 2 500 - 3 000 zł