Nr katalogowy: 83

Franciszek SUNDERLAND, 1 poł. XX w.

Nr katalogowy: 83

Stare Miasto w Warszawie

akwarela, papier; 36 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: FRANCISZEK SUNDERLAND
estymacja: 2 000 - 2 400 zł