Nr katalogowy: 82

Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)

Nr katalogowy: 82

Kamienne Schodki w Warszawie

akwarela, tusz, ołówek, papier; 27,5 x 17 cm; sygn. p. d.: Zofia Stankiewicz
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 400 zł