Nr katalogowy: 84

Krystyna DOBROWSKA, XX w.

Nr katalogowy: 84

Rzym, 1938

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 23 x 31,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: ROMA 1938. Kry Dobrowska.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł