Nr katalogowy: 81

Nr katalogowy: 81

Słoneczny pejzaż miejski, 1906

olej, płótno; 46 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW
estymacja: 21 000 - 24 000 zł
Cena oferowana 19 000 zł