Nr katalogowy: 414

Katarzyna LIPSKA-ZIĘBIŃSKA

Nr katalogowy: 414

Struktury Ziemi 1

technika własna, monotypia, złoty i zielony metalik; 40 x 21 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. d.: 2/2 "Struktury Ziemi 1" 38,5 x 20,5 T.W. 10.2021 K.Lipska
estymacja: 1 600 - 1 900 zł