Nr katalogowy: 415

Stanisław KOPYSTYŃSKI (1893-1969)

Nr katalogowy: 415

Kudowa Zdrój zimą, 1968

akwarela, papier; 48 x 61 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: St. Kopystyński (ołówkiem);
estymacja: 3 600 - 4 300 zł