Nr katalogowy: 413

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 413

Zodiak, 2012

litografia, papier; 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "Zodiak" litografia 9/12 Tomasz Dominik / 2012 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł