Nr katalogowy: 410

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 410

Oceano Septentrionale, 2014

litografia, papier; 117 x 83 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: Oceano Septentrionale / litografia / 12/12 / Tomasz Dominik 2014 (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł