Nr katalogowy: 409

Anne DINNENDAHL (ur. 1940)

Nr katalogowy: 409

4 kolaże, 1977

papier; tektura, płatki złota, technika własna; 37 x 35 cm (wymiar w oprawie);
każda z prac sygn. u dołu: Anne Dinnendahl, trzy kompozycje datowane: 77 oraz
estymacja: 2 600 - 3 100 zł