Nr katalogowy: 411

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 411

Liber Generationis, 2010

litografia, papier; 49 x 65 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "Liber Generationes" / litografia E.A. / Tomasz Dominik 2010 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł