Nr katalogowy: 304

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

Nr katalogowy: 304

Powrót – Wysiedleni

olej, płótno; 87 x 135 cm;
na odwrocie cztery nalepki
estymacja: 18 000 - 21 000 zł