Nr katalogowy: 305

Włodzimierz KUNZ (1926-2002)

Nr katalogowy: 305

Akt z różowym motylem, 1977

olej, collage, płótno; 50 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WŁ. KUNZ 77 / "AKT Z RÓŻOWYM MOTYLEM" / dyptyk, na fragmencie pracy dedykacja
estymacja: 3 900 - 4 700 zł