Nr katalogowy: 303

Dominik JAŁOWIŃSKI

Nr katalogowy: 303

Uścisk, (The hug), 2018 + certyfikat NFT

olej, płótno; 130 x 100 cm;
opisany na odwrocie: Uścisk / "The Hug" / D.Jałowiński / 2018
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
Cena oferowana 7 000 zł