Nr katalogowy: 334

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 334

Draft II, 2020

akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABAKO'20;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł