Nr katalogowy: 333

Adam KOZIK (ur. 1972)

Nr katalogowy: 333

Samochód przed domem, 2012

akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. l. d: ADAM / KOZIK.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł