Nr katalogowy: 335

Jerzy SOŁTAN (1913-2005)

Nr katalogowy: 335

Kompozycja, 1990

akryl, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: SOŁTAN;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł