Nr katalogowy: 376

Izabela SZEWCZYK-MARTIN (ur. 1975)

Nr katalogowy: 376

Znośna lekkość bytu

akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: I. Szewczyk.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł