Nr katalogowy: 375

Joanna MROZOWSKA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 375

Kazimierz Dolny, 1992

olej, płótno; 86 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Joanna / MROZOWSKA / l.16 / 1992.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł