Nr katalogowy: 377

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 377

Turkusowe pola, 2017

akryl, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: SV [w prostokącie];
estymacja: 4 000 - 4 800 zł