Nr katalogowy: 374

Aneta KILIŃSKA (ur. 1997)

Nr katalogowy: 374

Akt Kobiecy III, 2020

olej, płótno; 120 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Aneta Kilińska.
estymacja: 3 400 - 4 200 zł