Nr katalogowy: 373

Pola PIETRZENIEWICZ (ur. 1996)

Nr katalogowy: 373

Bez tytułu

akryl, spray, ołówek, płótno; 80 x 80 cm;
na odwrociu: sygn. POLA PIETRZENIEWICZ.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Cena oferowana 1 300 zł