Nr katalogowy: 420

Olga DMOWSKA (ur. 1983)

Nr katalogowy: 420

Zarośla w kolorze, 2020

akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: "Zarośla w kolorze" 2020 / OLGA DMOWSKA / akryl na płótnie.
estymacja: 3 400 - 4 200 zł