Nr katalogowy: 421

Patrycja PRÓSZYŃSKA (ur. 1985)

Nr katalogowy: 421

Galwanostegia bwp, 2021

akryl, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. u dołu: PP (monogram);
estymacja: 4 000 - 4 800 zł