Nr katalogowy: 419

Olga DMOWSKA (ur. 1983)

Nr katalogowy: 419

Liczę litery

akryl, płótno; 35 x 28 cm;
sygn. na odwrocie: "Liczę litery" 2021r. / akryl na płótnie, olej / Olga Dmowska (długopisem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł