Oferta
Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
Michał PŁOŃSKI (1778-1812)
Nr katalogowy1
Portret malarza Quintijna Symonsa, przed 1807
według: Anthony van DYCK (1599-1641)
olej, płótno; 44 x 36 cm (owal)
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Nr katalogowy3
Krzew dzikiej róży [Pejzaż letni], 1910
olej, płótno; 50 x 86 cm;
sygn. i dat. p. d.: ST. CZAJKOWSKI / 1910.
estymacja: 44 000 - 50 000 zł
estymacja: 44 000 - 50 000 zł
Nr katalogowy6
Modelka wśród draperii
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: WW
estymacja: 32 000 - 37 000 zł
sygn. p. d.: WW
estymacja: 32 000 - 37 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy9
Pejzaż z okolic Wadowic, 1937
olej, tektura; 32,5 x 40,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Wojciech Kossak / Wadowice (?) / 1937 (piórem)
estymacja: 23 000 - 28 000 zł
estymacja: 23 000 - 28 000 zł
Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)
Nr katalogowy18
Widok z okna pracowni na Błonia Krakowskie
ołówek, papier; 16,5 cm x 31,5 cm;
na odwrocie fragment pejzażu malowanego akwarelą.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Emil KRCHA (1894-1972)
Nr katalogowy21
Kompozycja z drobiem, 1944
akwarela, papier; 27 x 35,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p. d.: E. Krcha (ołówkiem)
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1891-1976)
Nr katalogowy24
Z cyklu: Stroje polskie, plansza nr 18
litografia, gwasz malowany szablonem (pochoir), papier; 29,5 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: Z. Stryjeńska (faksymile)
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Henryk EPSTEIN (1890-1944)
Nr katalogowy26
Martwa natura ze skorupiakami
olej, płótno; 50,5 x 73,5 cm;
sygn. p. g.: H. Epstein
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
sygn. p. g.: H. Epstein
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
Franciszek ZITZMANN (1875-1937)
Nr katalogowy28
Martwa natura z warzywami, 1926
olej, sklejka; 54 x 69,5 cm;
sygn. i dat. z prawej strony, pośrodku: Fr. Zitzmann / 1926.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Tadeusz ŁAKOMSKI (1911-1988)
Nr katalogowy30
Róże, filiżanka i książka, przed 1972
olej, płótno; 60 x 49 cm;
sygn. l. d.: Łakomski
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
sygn. l. d.: Łakomski
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)
Nr katalogowy32
Chryzantemy w wazonie, 1929
akwarela, gwasz, papier żeberkowy, brązowy; 44 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: St. Fabijański / 1929.
estymacja: 5 400 - 6 400 zł
estymacja: 5 400 - 6 400 zł
Anne Sophie GASTEIGER (1878-1954?)
Nr katalogowy34
Bukiet dzwonków w wazonie
olej, płótno; 55 x 44 cm;
sygn. p. d.: A Gasteiger.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
sygn. p. d.: A Gasteiger.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Ignacy HIRSZFANG (1892-1943)
Nr katalogowy36
Kwiaty w ceramicznym wazonie
olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. p. d.: Hirszfang.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
sygn. p. d.: Hirszfang.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)
Nr katalogowy38
Zagroda z końmi
olej, płótno; 63,5 x 118 cm;
sygn. p. d.: Jan Kotowski.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
sygn. p. d.: Jan Kotowski.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
Kajetan KOSIŃSKI (1847-1935)
Nr katalogowy40
Napad wilków
akwarela, gwasz w bielach, tektura; 17,8 x 31cm;
sygn. p. d.: K.Kosiński.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: K.Kosiński.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)
Nr katalogowy44
Przed polowaniem
akwarela, papier; 58 x 94,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gibiński.
estymacja: 4 700 - 5 400 zł
sygn. p. d.: S. Gibiński.
estymacja: 4 700 - 5 400 zł
Dora SEEMANN (1858-1923)
Nr katalogowy47
Wnętrze saloniku
olej, płótno; 85,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: D. Seemann
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. l. d.: D. Seemann
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)
Nr katalogowy49
Dziewczyna z dzbanem
olej, sklejka; 20,5 x 15 cm;
sygn. p. d.: K. SZEWCZENKO
estymacja: 3 200 - 3 700 zł
sygn. p. d.: K. SZEWCZENKO
estymacja: 3 200 - 3 700 zł
Eugeniusz EIBISCH (1896-1987)
Nr katalogowy52
Pejzaż, ok. 1932-1937
olej, tektura; 38 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eibisch
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
sygn. p. d.: Eibisch
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
Józef GURANOWSKI (1852-1922)
Nr katalogowy57
Sosny przy drodze
gwasz, papier naklejony na tekturę; 21 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: J Guranowski
estymacja: 2 700 - 3 300 zł
sygn. p. d.: J Guranowski
estymacja: 2 700 - 3 300 zł
Monogramista B.Ch., XX w.
Nr katalogowy62
Rynek we Lwowie ze studnią z Neptunem, 1939
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 24,7 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany l. d.: Lwów Rynek / 18.XII.1939 BCh (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Johann Nepomuk GELLER (1860-1954)
Nr katalogowy66
Targ - Gęsi - Motyw z Krakowa
olej, piórko, tusz, tektura fakturowana; 49,5 x 68 cm;
sygn. p. d.: Joh Nep Geller.
estymacja: 23 000 - 26 000 zł
sygn. p. d.: Joh Nep Geller.
estymacja: 23 000 - 26 000 zł
F. Max RICHTER-REICH (1896-1950)
Nr katalogowy68
Kwiaciarki nad kanałem
olej, płótno; 70,5 x 100,5 cm;
sygn. śr. d.: F. M. RICHTER - REICH
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Błażej IWANOWSKI (1889-1966)
Nr katalogowy70
Letni dzień w Warszawie, 1964
olej, płótno; 48 x 62 cm;
sygn. i dat. p. d.: Błażej Iwanowski / 1964.
estymacja: 1 900 - 2 200 zł
estymacja: 1 900 - 2 200 zł