Nr katalogowy: 112

Franz Emil KRAUSE (ok. 1836-1900)

Nr katalogowy: 112

Pejzaż z zamkiem, 1871

olej, płótno dublowane; 43 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: Franz Krause / 1871
estymacja: 9 000 - 13 000 zł