Nr katalogowy: 111

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XVIII / XIX w.

Nr katalogowy: 111

Wędrowcy

olej, płótno dublowane;
44 x 33,5 cm.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł