Nr katalogowy: 113

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XIX w.

Nr katalogowy: 113

Nad księgą - ostrzenie pióra

olej, płótno dublowane;
75 x 57 cm.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 600 zł