Nr katalogowy: 77

Amandus DELLE (1908-1948)

Nr katalogowy: 77

Przydrożna kapliczka

akwarela, papier; 28 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. DELLE
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 400 zł