Nr katalogowy: 78

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.

Nr katalogowy: 78

Chata pod Giewontem, 1924

akwarela, papier; 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: W. G... (? - nazwisko nieczytelne) / Zakopane / 1924 (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 200 zł