Nr katalogowy: 76

Jan WOJNARSKI (1879-1937)

Nr katalogowy: 76

Brzozy

akwarela, papier; 44,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojnarski (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł