Nr katalogowy: 51

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

Nr katalogowy: 51

Pejzaż z Kudowy z czerwonymi dachami

olej, płótno; 66 x 85 cm;
sygn. p. d.: Eibisch
estymacja: 21 000 - 25 000 zł