Nr katalogowy: 50

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 50

Praca kobiet, 1949

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. opisany i dat. l. d.: St. Paciorek / Brzesko 949 Odbudowa
estymacja: 1 600 - 1 900 zł