Nr katalogowy: 52

Stanisław JANKOWSKI (1876-1948)

Nr katalogowy: 52

Kościół świętej Barbary w Krakowie

akwarela, gwasz, karton; 48,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Jankowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł