Nr katalogowy: 846

Nr katalogowy: 846

Zegar kominkowy z czarnego marmuru

marmur, brąz złocony; wys. 49 cm; szer. 31,5 cm; głęb.15 cm.
Francja lub Belgia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł