Nr katalogowy: 845

Nr katalogowy: 845

Zegar kominkowy

onyks alabastrowy, brąz złocony; wys. 48 cm; szer. 22 cm; głęb. 18 cm.
Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł