Nr katalogowy: 847

Zegarmistrz Pierre Le LOMBART

Nr katalogowy: 847

Zegar kominkowy z figurą siedzącej damy

brąz złocony, mosiądz srebrzony; wys. 44 cm, szer. 35 cm, głęb. 11 cm.
Francja, Rouen, lata 30.-40. XIX w.
estymacja: 7 300 - 8 500 zł