Nr katalogowy: 100

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 100

Widok miasta - Przemyśl, 1938

olej, tektura; 43 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: H. Rudzka C 1938
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł