Nr katalogowy: 101

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 101

Motyw z Pomorza

olej, tektura; 32,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Żurawski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł